Uitzicht op bergen
Wij zijn sportschool
M.A.t.i

Martial Arts Training Institute

UW KOSTBAARSTE BEZIT IS ONZE ZORG

Natuurlijk willen we allemaal het beste voor onze kinderen. Naast de juiste educatie en gezonde voeding is dat natuurlijk ook verantwoord sporten.

Uiteraard willen we dat ze opgroeien tot sociaal bekwame, zelfverzekerde maar vooral ook succesvolle volwassenen. Kan sport hier bij helpen? Welke sporten zijn nu wel en welke zijn minder geschikt voor uw kind? En zijn zelfverdedigingssporten überhaupt wel geschikt voor kinderen?

Op die vragen kunnen gelukkig al heel veel mensen een antwoord geven. Hoe gek het misschien ook klinkt, zelfverdedigingssporten zijn hier uitermate geschikt voor! De verzamelnaam voor deze Oosterse zelfverdedigingskunsten heet Budo.

In al deze Budo sporten komt 1 ding altijd terug: RESPECT! Zowel voor je omgeving als voor je medestander. Daarom zijn sporten zoals bijvoorbeeld Judo en Karate uitermate geschikt voor jonge kinderen om hun emoties in toom te leren houden en zijn al deze Budo sporten karaktervormend! Ze geven zelfvertrouwen, moed, doorzettingsvermogen, eer, zelfbeheersing en beleefdheid.

 

Want uw kostbaarste bezit, is onze zorg!

David met judoka - wie zijn wij

Uw kostbaarste bezit is onze zorg

Ons team

Hieronder ziet u de belangrijkste mensen die u op de mat kunt tegen komen. Natuurlijk werken er achter de schermen ook nog verschillende personen om de sporten voor uw kinderen zo makkelijk en prettig mogelijk te maken en houden.

David

Davis van Peer

Hoofddocent

4e Dan Karate (Shotokan)
3e Dan Judo (Busen)
2e Dan Nunchaku-do

Judo Leraar A (JBN erkend)
Docent Fit Veilig & Valbreken
Karate Leraar
Nunchaku leraar A (SNN erkend)

Judo scheidsrechter (JBN)
Nunchaku scheidsrechter (SNN)
Kata Freestyle scheidsrechter (SNN)

Robert Roelse

Leraar Nunchaku

Leraar Nunchaku-do

2e Dan Nunchaku-do

Europees kampioen Kumite 

Nunchaku leraar A (SNN erkend)

Nunchaku scheidsrechter (SNN)
Kata Freestyle scheidsrechter (SNN)

Johan Pasman

Johan Pasman

Dojo assistent

Dojo assistent

Bruine band Judo

3e Nederlandse kampioenschapen kata